VAPORASE SI BARCUTE DE AGREMENT

Forum al pasionatilor de vaporase si barcute pentru plimbari de agrement

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

POLITICA FORUMULUI

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/08/2010
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: POLITICA FORUMULUI   Vin 6 Aug 2010 - 7:02

Politica acestui forum.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vaporase.forumotion.net
Admin
Admin

Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/08/2010
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: POLITICA FORUMULUI   Mier 11 Aug 2010 - 6:48

Forumul pasionatilor de vaporase si barcute de agrement l-am creat pentru pasiunea ce o port catre aceste ambarcatiuni de agrement . Am cautat cu atentie pe internet si nu am gasit un forum care sa aiba aceasta tema in totalitate. Am gasit cateva topice pe alte forumuri despre vaporasele si barcutele de agrement, dar toate informatiile si pozele se pun la un loc. Acest forum, insa este structurat pe mai multe subiecte avand topice separate pentru vaporase, barcute, lacuri,alte ambarcatiuni navale, tarife, chiar si stranduri,precum si topice cu vaporasele de plimbari din alte tari.

Stiu ca sunt putini pasionatii de vaporase si barcute de agrement, si de aceea nu ma astept ca acest forum sa aiba un numar mare de membri. Pot spune ca l-am creat pentru mine si oricine doreste, este binevenit sa devina membru al acestui forum. Sunt mai multi pasionati de nave maritime si fluviale, de aceea am creat si o sectiune cu astfel de ambarcatiuni.

Membri acestui forum pot sa isi stearga mesajele proprii oricand doresc, pot intra pe forum si odata pe an, pentru ca nu le va fi sters contul,si pot posta mesaje numai daca doresc. Trebuie insa sa poarte respect fata de alti membri si sa nu posteze mesaje cu caracter indecent sau care sa contina cuvinte jignitoare la adresele celorlalti colegi!

Se pot posta oricate poze doriti cu acelasi vaporas, iar numele vaporaselor sa fie scrise cu majuscule.

Daca mai apar si alte probleme legate de aspectul si de politica acestui forum, voi atasa mesajele la acest topic.

Insa pana atunci, va spun, BINE ATI VENIT PE ACEST FORUM!

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vaporase.forumotion.net

POLITICA FORUMULUI
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PETITII TRIMISE DIN PARTEA FORUMULUI.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VAPORASE SI BARCUTE DE AGREMENT :: DIVERSE :: REGULI-
Mergi direct la: